Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Для туристичного агентства Бон Вояж був виконаний комплекс робіт по рекламному оформленню офісу, що включають в себе фасадну вивіску, навігаційні таблички і інтер’єрну карту світу.

Окремої уваги варта фасадна вивіска, стилізована під дорожню валізу, що з’єднала в собі кілька технологій виготовлення світлових конструкцій.

Основа вивіски – це об’ємна конструкція у формі валізи з наскрізним фрезеруванням та внутрішньою підсвіткою букв «туристична агенція». Через великі розміри вивіски (2х2м) для виготовлення лицьової частини без стикувальних швів був використаний спінений пластик ПВХ 5 мм, обклеєний глянцевою самоклеючою плівкою Ritrama серії L100. Щоб уникнути деформації пластику під впливом сонячних променів, був зварений подвійний внутрішній силовий каркас з профільної труби 25х25х2мм. Напис «Bon Voyage» виконаний у вигляді накладних об’ємних літер з внутрішньою підсвіткою. Для передньої стінки букв був використаний литий молочний акрил POLYCRYL CAST 3 мм, який в поєднанні зі світлодіодними модулями ELF 3SMD 3528 і необхідною глибиною букв дає яскраве і рівномірне розсіювання світла. Енергоспоживання вивіски 40 Вт

Адреса розміщення реклами – м. Суми, вул. Перекопська, 11

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Bon Voyage, турагентство
18.12.2014г.

Сподобалася робота?