Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Рекламне оформлення зони ресепшн

В інтер’єрі комерційних приміщень зона ресепшн відіграє ключову роль у формуванні сприйняття приміщення і загального враження, адже тут Ви зустрічаєте Ваших клієнтів і відвідувачів, які заходять вперше, а перше враження, як відомо, можна справити тільки один раз. Тому оформленню зони ресепшн варто приділити окрему увагу.

Зону ресепшн з логотипом бажано оформляти в корпоративних кольорах, часто на стінах або під стільницею розміщують логотип або місію компанії, щоб привернути додаткову увагу. Доречно на стіні в цій зоні розміщувати годинник, а в офісах міжнародних компаній поміщають кілька однакових годин, що показують час різних країн.

Розміри ресепшн зони розраховується з урахуванням площі приміщення, напрямку потоку відвідувачів, а також загального трафіку людей, щоб у персоналу була можливість виконувати свої функції, а логотипи і написи добре було видно з усіх боків.

Види рекламного оформлення зони ресепшн:

Плоскі літери

Для монтажу плоских літер при оформленні зони ресепшн використовують кольоровий і прозорий акрил, який виглядає презентабельно, монтується на відстані від стіни або безпосередньо на стіну.

Об’ємні літери і логотипи

На ресепшн ці елементи часто монтуються на стіні за робочим місцем співробітників. Якщо ви дозволяєте розмір, літери можуть виготовлятися з внутрішнім або контражурним підсвічуванням. Щоб літери на ресепшені виглядали акуратно, кабель, що живить, розводиться всередині стіни і підводиться до кожної букви, світлодіодний блок живлення для доступності обслуговування розташовується в підвісній стелі або спеціальній ніші. Щоб уникнути непотрібних будівельних роботи, важливо при проведенні ремонту або будівництва заздалегідь планувати розміщення проводки.

Інкрустація логотипу на ресепшн

Виконується з товстостінного прозорого акрилу, який врізається в меблевий фасад стійки ресепшн або ж у композитний матеріал. З композиту виробляються об’ємні короби або фальш-стіни, в яких ховається проводка і світлотехніка. Для якісного і рівномірного підсвічування логотипу на ресепшн товщина таких боксів повинна бути мінімум 80 мм. Інкрустацію необхідно планувати заздалегідь, щоб правильно спроектувати меблі або офісні перегородки, на яких буде підсвічуватися логотип.

У нашої компанії великий досвід розробки дизайну і оформлення зони ресепшн, наші менеджери виїдуть на місце, проконсультують Вас за можливостями, матеріалами і методами втілення Ваших ідей, щоб Ваша зона ресепшн була центром уваги у Вашому офісі або холі.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання