Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Вивіска для салону краси «Luxury»

У зв’язку з відкриттям нового салону краси виникла потреба у його зовнішньому та внутрішньому рекламному оформленні. Після звернень до кількох рекламних агенцій, замовник зупинив свій вибір на нашій компанії.

Вивіска мала відповідати назві салону, тому замовнику був запропонований варіант інкрустації товстостінного акрилу на глянцевому композитному матеріалі. Для додаткового привернення уваги деякі елементи шрифту та корона були винесені за периметр композитного фризу, що ускладнило виробничий процес, проте візуально вивіска стала значно цікавішою та привабливішою.

Основа вивіски – силовий каркас із профільної труби 25х25х2мм, який змонтований на дах і є несучим елементом усієї конструкції.

Глянсовий композитний матеріал Plabond відфрезерований по периметру та загнутий під прямим кутом до лицьової площини. Така технологія фрезерування приховує металевий каркас, а також дозволяє уникнути кріплення на лицьовій частині.

Для світлових літер був використаний прозорий акрил 15 мм, який був інкрустований у відповідні отвори композитному матеріалі, зроблені методом наскрізної фрезерування. З тильного боку прозорого акрилу приклеєна підкладка з молочного акрилу 3 мм, більша за розмір літер на 15 мм з кожного боку. Вона необхідна для кращого розсіювання світла та кріплення букв до композиту з виворітного боку.

Внутрішнє підсвічування забезпечили світлодіодні модулі ELF vivo3, які змонтовані на задню стінку коробів із ПВХ пластику 3мм, закріплених з тильного боку вивіски. Застосування методу інкрустації прозорого акрилу дозволило підсвітити не лише лицьову стінку, а й торці букв, за рахунок чого було досягнуто дуже м’яке підсвічування з ефектом «ореолу» навколо букв.

Найскладнішим з технічного погляду елементом був перехід з інкрустації на  виступаючі частини літер, які також підсвічувалися та були зроблені як звичайні об’ємні літери з бічними стінками із пластику ПВХ, обклеєного чорною глянсовою плівкою. Напис «Студія краси» є несвітловими накладними двошаровими буквами: нижній шар молочний акрид 3мм, верхній шар букв – прозорий акрил 3 мм.

На додаток до вивіски, бічна частина вхідної групи була зашита композитним матеріалом з нанесеною широкоформатною УФ печаткою. Цей рекламний щит інформує клієнтів про послуги салону та приховує недоліки фасаду.

Крім цього, нами був виготовлений інтер’єрний логотип, який продовжує концепцію фасадної вивіски. Логотип є плоскими літерами, виготовленими з глянсового чорного акрилу 10 мм методом лазерного різання. Глянсова поверхня акрилу виглядає дуже дорого, відображає джерела світла і відмінно підходить для фотографій клієнтів та просування салону.

Габаритні розміри вивіски – 6х0, 9м. Потужність – 100 Вт. Гарантія на світлотехніку та цілісність конструкції – 3 роки.

Дивіться також:

Інтер’єрний логотип для салону краси Luxury


Адреса розміщення реклами – м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва 19

 

Відгук клієнта

Очень хорошее рекламное агентство. Видно, что директор занимается и любит свою работу, хороший коллектив.
Спасибо вам за то, что вы есть!

Верисовкина Анна Викторовна, Директор
Luxury, студія краси

Сподобалася робота?