Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Для нашого постійного клієнта мережі магазинів «Віват канцелярія» була зроблена нова вивіска.

Раніше на цьому магазині була вивіска у вигляді лайтбоксу з внутрішньою підсвіткою люмінесцентними лампами, яка вже давно застаріла і морально, і фізично. І після 3-го виїзду нашої бригади за рік, щоб «підшаманить» конструкцію і в черговий раз поміняти лампи, клієнтом було прийнято рішення оновити рекламу.

Нова рекламна конструкція являє собою об’ємні світлові букви на основі із спіненого пластику ПВХ 5мм, обклеєного білою плівкою.

Складність даного проекту була в конструкції ганку: в лівій частині вивіски площина була відносно рівною, а права частина досить круто загорталася у напрямку до фасаду. І якби вивіску монтували «за стандартом» (вже з буквами, закріпленими на лицьовій частині), то був ризик того, що на завороту по крутому радіусу літери могли вирватися з кріплень. Тому позиціонування букв на основі і розводка внутрішньої електропроводки були зроблені в майстерні, а саме кріплення букв на фриз виконувалося безпосередньо на об’єкті після монтажу основи вивіски на ганок.

Об’ємні букви були виконані за стандартною технологією. Передня стінка – литий молочний акрил Polycryl CAST 3 мм, обклеєний зеленою світлорозсіювальною плівкою. Задня стінка – спінений пластик ПВХ 3 мм з бортом. Бічні стінки – спінений пластик ПВХ 2 мм, обклеєний двома шарами кленкі (білою плівкою з сірим клеєм, поверх неї зеленої плівкою Ritrama серії L100). Плівка з сірим клеєм дозволила уникнути «засвічення» бічних стінок букв, через які вивіска виглядає непрезентабельно. Для внутрішнього підсвічування були використані світлодіодні модулі зеленого кольору, які посилили яскравість підсвічування в темний час доби.

Габаритні розміри вивіски 4,8х0,65м. Гарантія на світлотехніку і цілісність конструкції – 3 роки.

Адреса розміщення реклами – м. Суми, вул. Іллінська, 12

Дивіться також:

Інтер’єрна вивіска з інкрустацією акрилу в ТЦ “Лавіна”

Фасадна вивіска магазину пр-т Курський

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Віват канцелярія, мережа магазинів
23.02.2016г.

Відгук клієнта

Зачастую успех работы с тем или иным рекламным агентством зависит от нескольких основных показателей: качество, цена, сроки. Искренне считаю, что выбор агентства в г.Сумы был абсолютно правильным и закономерным.
Производимая продукция – это оптимальное соотношение «цена-качество». Сотрудники агентства добросовестно выполняют свои обязанности, готовы подсказать и посоветовать более интересные пути решения тех или иных задач. Внимательны к заказчику и его потребностям. Заявленные сроки соблюдаются. В целом, сотрудничеством довольны, менять рекламное агентство не планируем))

Шеремета Наталия, Старший менеджер отдела маркетинга
Віват канцелярія, мережа магазинів

Сподобалася робота?