Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Виготовлення інформаційних стендів

Інформаційні стенди необхідні практично в кожному офісі або торговому приміщенні. Починаючи від куточків покупця і закінчуючи акриловими стендами з підсвічуванням і рекламною інформацією, виробництво інформаційних стендів обумовлено необхідністю донесення інформації до відвідувачів, оповіщення їх про майбутні події, акції або новини компанії.

Часто замовляють інформаційні стенди для шкільних кабінетів на різну тематику, з їх допомогою оформляються кабінети хімії, фізики, історії, а також навчальні кабінети з технічних спеціальностей не тільки в школах, але і в навчальних класах технікумів, коледжів та інших навчальних закладів.

Інформаційні стенди для ВНЗ

Інформаційні стенди для ВНЗ формують внутрішній інформаційний простір, втілюючи процес організації інформування студентів і викладачів. На стендах для ВНЗ розміщується така інформація, як формування розкладу занять і навчальних груп, результати іспитів, загальні оголошення, списки боржників, організація заходів, рейтинги успішності, та багато іншого.

Стенди для офісу

Стенди для офісу використовуються для розповсюдження рекламної та інформаційної друкованої продукції споживачам, а завдяки пластиковим кишеням ця продукція легко замінюється і поповнюється по мірі необхідності.

Матеріали для виготовлення інформаційних стендів

Матеріали, що використовуються для виготовлення інформаційних стендів на замовлення – це:

  • це пластики ПВХ;
  • ДСП;
  • ДВП;
  • композитні панелі.

Рекламне зображення виготовляється широкоформатним друком або методом плоттерної вирізки кольорової плівки з подальшою поклейкою зображення на основу.

Стенди виготовляють найрізноманітніших форм і розмірів. При оформленні використовуються пластикові або алюмінієві профілі, пробкові поверхні, вони обладнуються зовнішніми світильниками, об’ємними літерами або елементами, хромовими трубами.

Для того, щоб замовити інформаційний стенд, Вам необхідно чітко розуміти місце, де він буде розміщений, а також функції, які він повинен виконувати – це допоможе нашим фахівцям підібрати оптимальні розміри, форму та спосіб оформлення, щоб він виглядав охайно в інтер’єрі приміщення та виконував своє призначення.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання