Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Контражурні літери

Контражурні літери виглядають не менш ефектно, ніж реклама зі стандартним внутрішнім світлом, тому контражурні елементи доволі часто використовуються для рекламних вивісок, інтер’єрних логотипів, оформлення написів у холах і конференц-залах, рекламних елементах у зоні ресепшн. Фактично для цього типу світіння використовують ті ж світлодіодні елементи, що і для внутрішнього світла з єдиною різницею – вони знаходяться на лицьовій частині літери і їхнє підсвічування спрямоване на основу вивіски або поверхню стіни, що при якісному виробництву і правильному відриву символів від поверхні створює ефект м ‘якого світлового ореолу.

Види літер з контражуним підсвічуванням

Об ‘ємні літери з контражурним підсвічуванням.

Об ‘ємні літери з контражуром виготовляються з ПВХ пластику або темних (непросвітних) акрилів. Лицьова панель вирізається на лазерному або фрезерному обладнанні, потім бічні частини з ПВХ пластику або акрилу приклеюються за спеціальною технологією з використанням 2-х видів клею, і промислового фену. Це один з найскладніших і тривалих процесів, який займає левову частку часу у виробництві контражурних літер. Після цього написам надається необхідний відтінок методом фарбування або оклейки кольоровими плівками.

Потім до лицьової панелі приклеюються світлодіодні модулі, кількість і схему яких розраховує спеціальна програма, щоб світло було яскравим і рівномірним. Кріплення на основу або безпосередньо на стіну відбувається за допомогою дистанційних тримачів, які можуть бути виготовлені з алюмінієвих трубок, ПВХ чи акрилу. Ми використовуємо стандартні дистанційні власники для об ‘ємних літер з контражурним підсвічуванням, конструкція яких дозволяє безболісно їх демонтувати в разі сервісного обслуговування або заміни світлотехніки.

Плоскі літери з контражуром.

Контражурне підсвічування літер використовується як для об ‘ємних, так і для плоских елементів, відмінність тільки у вартості виготовлення вивіски. Тому плоскі літери з контражуром замовляють як більш бюджетний варіант реклами. Недоліком такого конструктивного рішення є помітність світлодіодів при погляді на рекламу збоку, однак до такого ракурсу не завжди є доступ, і цю проблему вирішують рекламним профілем “Трим”, який вдягається на торець і створює псевдооб’єм, маючи глибину від 25 до 50 мм.

Контражурні літери з тильною стінкою з акрилу.

Для більш солідних компаній, для яких необхідно бездоганне виконання іміджевих вивісок ми виготовляємо літери з контражурною підсвічуванням, яке м’яко розсіюється завдяки наявності задньої стінки з молочного акрилового скла. Це здорожує собівартість виготовлення реклами, однак ефект м’якого розсіювання світла того вартий. Особливо ця технологія актуальна для глянцевих поверхонь основ, яка добре відображає всі джерела світла та внутрішні частини рекламних конструкцій, якщо вони не закриті молочним акрилом. За такою технологією виготовляються написи з нержавки з контражуром, які самі по собі є коштовною рекламою.

Літери з контражуром і внутрішнім підсвічуванням.

Контражурне світло комбінується з внутрішнім підсвічуванням лицьової стінки, при цьому виходить дуже ефектна вивіска, світло якої спрямоване як на вперед, так і назад, на основу. Ви можете використовувати світлодіоди різного відтінку або кольоровий акрил, щоб отримати різні відтінки підсвічування. У таких контражурних літерах задня панель розміщується всередину конструкції, і на неї монтуються світлодіоди з обох сторін, при цьому необхідно правильно розрахувати глибину літери та її винос від поверхні, щоб світло плавно і рівномірно розсіювалося як вперед, так і на стіну або поверхню вивіски.

Наш досвід виробництва рекламних вивісок з 2003 року дозволив нам досконально вивчити всі технології виготовлення і виробити багато своїх “фішок” і технологічних секретів, які дозволяють виробляти рекламу на високому рівні, який задовольнить навіть найбільш вимогливого клієнта. Наші фахівці проконсультують Вас і підберуть найкращу конфігурацію вивіски, дизайнери розроблять унікальний дизайн, а співробітники виробництва акуратно виготовлять та змонтують вивіску. Щоб зробити замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами.

Давайте обговоримо ваші задачi

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу.
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів.
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання