Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Рекламні покажчики

Рекламні покажчики використовуються в місцях і ситуаціях, коли магазини, офіси, торгові центри та інші об’єкти знаходяться не на червоній лінії та клієнтів необхідно зорієнтувати на місцевості, показати напрямок руху, дати їм орієнтир. Крім цього, реклама на дорожніх покажчиках привертає увагу потенційних клієнтів, які проїжджають і проходять повз неї, одночасно будучи стаціонарною рекламною конструкцією, що доносить інформацію про Вашу компанію.

Процес виготовлення рекламних покажчиків включає в себе розробку дизайн-проекту, конструктивного рішення, узгодження, безпосереднє виробництво та монтажні роботи. Якщо у замовника є така можливість, ми рекомендуємо виготовляти дорожні покажчики з внутрішнім або зовнішнім підсвічуванням, щоб привертати додаткову увагу в темний час.

Види рекламних покажчиків

В залежності від конструктиву, матеріалів та монтажу, індекси можна розділити на кілька видів:

  1. Окремо стоять дорожні рекламні покажчики. Вони встановлюються на металевих опорах, виготовлених з профільної або круглої труби, залитої бетонним фундаментом. Ці рекламоносії рідше підсвічуються, оскільки підключення до освітлення пов’язане з дорогими земельними роботами з підводки кабелю до місця монтажу.
  2. Покажчики, змонтовані на парканах або фасадах будівель. У цьому виді реклами для привертання уваги часто використовуються об’ємні елементи, внутрішнє підсвічування світлодіодними модулями або зовнішнє підсвічування світлодіодними прожекторами.
  3. Стандартні дорожні знаки і покажчики, на яких розташована реклама логотипу компанії. Ці конструкції необхідно погоджувати з дорожньою поліцією. Видача дозволів на встановлення дорожніх покажчиків регламентується правилами дорожнього руху та нормами встановлення дорожніх знаків.

Виготовлення рекламних покажчиків

Якщо приміщення Вашої компанії або магазину знаходиться далеко від транспортних магістралей і основний трафік проходить повз, виготовлення і встановлення дорожнього рекламного покажчика – необхідний крок, щоб привернути до себе увагу. Наші менеджери і технічні фахівці виїдуть на місце, вироблять фотозйомку і заміри, проконсультують Вас по можливості установки, найкращої конфігурації і місця розташування рекламної конструкції, розроблять дизайн і прорахують вартість виробництва. Наша мета – щоб Ваша компанія була помітна, і всі зусилля нашої команди спрямовані на допомогу у вирішенні цієї проблеми в мінімальні терміни і з розумним підходом до ціноутворення, якості та терміну служби реклами.   

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання