Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Вивіски з пластику ПВХ

Пластик ПВХ – один з найбільш поширених матеріалів для виготовлення вивісок та об’ємних рекламних конструкцій. Вивіски з пластику ПВХ – бюджетний варіант реклами, який використовується повсюдно назовні та інтер’єрі. Сам пластик може служити як основою для вивіски або покажчика, так з нього вирізаються борту об’ємних літер і логотипів, плоскі літери та елементи рекламних вивісок.

Пластик легко обробляється методом:

  • ручної різки;
  • механічного фрезерування;
  • оклеюється самоклеючою плівкою;
  • піддається фарбуванню ;
  •  відмінно склеюється з іншими рекламними матеріалами – акрилом і композитом.

Також на пластику друкують прямим УФ друком, що робить його популярним для використання у виставкових конструкціях.

Види вивісок з пластику ПВХ

Пластикові вивіски часто є тимчасовими рекламними конструкціями, а також популярні в сегменті малого бізнесу за рахунок своєї дешевизни, простоти та швидкості виготовлення. Пластик цілком підходить для реклами невеликого формату магазинів, точок продажів на ринках, невеликих майстерень. Пластикові вивіски і таблички часто служать покажчиками і є невід ‘ємною частиною систем навігації в торгових центрах і супермаркетах.

Плоскі вивіски з пластику

Ці вивіски і таблички як правило виготовляють невеликого формату (завширшки не більше 2м) і монтуються на рівні поверхні. Невеликий формат вивісок з пластику обумовлений його деформацією під впливом УФ випромінення, тому при виготовленні вуличних конструкцій для їх основи використовують ПВХ товщиною від 5 до 8 мм, щоб уникнути його швидкої деформації. Рекламне зображення на пластикові вивіски наноситься методом поклейки аплікації з кольорових самоклеючих плівок, поклейкою плівки з широкоформатним друком або ж прямим УФ друком. В інтер’єрі пластик ПВХ використовується набагато частіше для невеликих інформаційних вивісок, навігаційних табличок, покажчиків, стендів, куточків покупця та інших плоских рекламних та інформаційних конструкцій.

Об ‘ємні літери та вивіски з пластику ПВХ

Лицьові і торцеві елементи об’ємних букв і вивісок виготовляється з ПВХ пластику, він легко піддається тепловій обробці і вигинається для дублювання складних контурів та шрифтів. Залежно від складності та розмірів шрифтів, для торців літер використовується пластик товщиною від 2 до 5 мм. Також з ПВХ вирізають задні панелі об ‘ємних букв і логотипів. ПВХ пластик не пропускає світло, тому для світлових об’ємних конструкцій його використовують на торці і задні частини в комплекті з молочним акрилом на лицьову панель літери. Для надання необхідного відтінку пластик оклеюють самоклеючою плівкою або фарбують попередньо підібраним відтінком фарби, стійкої до зовнішніх погодних впливів.

Якщо Вам потрібен бюджетний рекламоносій, вивіски з ПВХ є найкращим варіантом. Щоб підібрати оптимальну конфігурацію і розміри для Вашого випадку, а також прорахувати вартість пластикової вивіски, зв’яжіться з нашими фахівцями та отримаєте безкоштовну консультацію. Ми підберемо для Вас найкращий варіант!

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання