Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Виробництво зовнішньої реклами

Виробництво зовнішньої реклами знаходиться в безперервному розвитку і постійно змінюється. У цій галузі спостерігаються тенденції до використання сучасних технологічних і дизайнерських матеріалів: алюмінієвих профілів і листів, кольорових пластиків і акрилів, композитних матеріалів, металу, неона, дерева… Будь-яка зовнішня реклама запускається у виробництво з використанням багатьох технологій і різних матеріалів. У кожного методу виконання є свої переваги і свої недоліки, які впливають на зовнішній вигляд, ефектність вивіски, а також терміни її експлуатації.

Власний цех, багаторічний досвід і постійні експерименти з різними матеріалами дозволяє нам бути впевненими в запропонованих рішеннях, враховувати нюанси на всіх стадіях виробництва зовнішньої реклами від розробки дизайну і вибору технології до монтажу рекламної конструкції, а також її гарантійного і післягарантійного обслуговування. Наша мета – виготовити і виробити Вашу рекламу максимально якісно і ефективно, адже зовнішня реклама, як і будь-яка інвестиція, повинна приносити естетичне задоволення і прибуток своєму власнику.

Виготовлення зовнішньої реклами

Процес виготовлення зовнішньої реклами включає в себе ряд етапів: дизайн, її узгодження і реєстрацію, безпосереднє виробництво і монтаж.

Після того як замовлення зовнішньої реклами зроблено, дизайн остаточно затверджений клієнтом і підписаний оригінал-макет, ми приступаємо до виробництва. Ми виробляємо будь-які рекламні конструкції, використовуючи творчий підхід та прагнення робити ексклюзивні проекти. Різні технологічні рішення, які використовуються при виготовленні зовнішньої реклами, потребують великого досвіду і знань технічних і фізичних параметрів матеріалів: з чого вони зроблені, яка їх міцність і термін експлуатації, наскільки вони сумісні з іншими матеріалами, як вони стикуються і кріпляться один до одного? Тому перед безпосереднім виробництвом ці важливі деталі коригуються ще раз, і тільки потім зовнішня реклама виробляється у відповідності з нарядом і технічним завданням.

Замовлення зовнішньої реклами

Якщо Ви хочете зробити замовлення зовнішньої реклами, для її виготовлення зверніться до наших фахівців та отримайте вичерпну консультацію. У нашому офісі Ви можете побачити і помацати зразки матеріалів і технологій, порівняти ефекти і зовнішній вигляд сучасних технологічних рішень.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання