Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Металеві літери

Виготовлення металевих літер досить коштовний процес та дозволити собі його може далеко не кожна компанія. Якщо Ви бачите на вивісці літери з нержавіючої сталі або іншого металу – це ознака солідної організації, якій важлива її репутація, в тому числі зовнішній вигляд приміщень та іміджевих рекламних конструкцій.

Металеві літери, латунні таблички та вивіски виготовляються для:

  • юридичних компаній;
  • великих державних установ;
  • банків;
  • дорогих клубів;
  • ресторанів;
  • нішевих бутиків.

Літери з нержавіючої сталі часто прикрашають інтер’єр офісів, переговорних кімнат і конференц-зали великих корпорацій, з використанням контражурного підсвічування, яке надає їм додатковий ефект.

Види металевих літер

Об ‘ємні літери з нержавіючої сталі

Для виготовлення літер з металу використовується харчова нержавійка, що має різні покриття: з глянцевим, матовим і подряпаним ефектом, які використовуються залежно від необхідного зовнішнього вигляду та ідеї дизайнера.

Бокові стінки також вирізаються на лазерному або плазмовому верстаті з нержавійки меншої товщини і кріпляться до лицьової стінки методом напівавтоматичного зварювання або спайки.

Якщо необхідне контражурне підсвічування, всередині літери комутуються світлодіодні модулі, при необхідності виготовляється тильна стінка з молочного акрилу, щоб світло плавно і м’яко розсіювалося, і на поверхні стіни або основи вивіски не були видимі джерела світла.

Окрему увагу варто приділити кріпильним елементам, які можуть бути різною конфігурації, залежно від матеріалу літери, поверхні стіни і способу кріплення. Тримачі передбачають легкий демонтаж літер для їх сервісного обслуговування і можливої заміни світлотехніки. Якщо металеві літери з нержавіючої сталі обладнані контражурним підсвічуванням, тримачі виготовляються такої довжини, щоб металева літера знаходилася на відстані кілька сантиметрів від поверхні стіни або основи вивіски для плавного і м’якого розсіювання світла.

Плоскі металеві літери

Плоскі літери виготовляються з нержавіючої сталі і чорних листових металів, які проходять спеціальну обробку лакофарбовими матеріалами або кислотами (у разі надання ефекту “під старовину”) або просто поліруються, як у випадку з нержавіючою сталлю. Плоскі металеві літери можуть бути обладнані контражурним світлодіодним або неоновим підсвіченням, підсвічені картинними світильниками або світлодіодними прожекторами. Вони монтуються на відстані від поверхні стіни, що надає їм додатковий обсяг і легкість. Часто металеві літери комбінують з дерев ‘яною основою з меблевого щита або вагонки, пофарбованих у необхідні кольори і покритих спеціальними лаками, що оберігають дерево від атмосферних впливів.

Давайте обговоримо ваші задачi

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу.
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів.
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання