Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Навігаційні таблички та покажчики

За допомогою інтер’єрної системи навігації в торговому або офісному центрі відвідувач легко і швидко знайде необхідне йому місце, будь то офіс, магазин, туалетна кімната, каса, паркінг або вихід.

Навігаційні таблички і покажчики в торговому центрі або супермаркеті покликані зорієнтувати покупця, щоб він зміг швидко знайти необхідну для нього продукцію. Одна з функцій навігації торгового центру – це залучення покупців акційними товарами або новинками асортименту, а для багатьох бутиків і магазинів в торгових центрах навігаційні покажчики і таблички є джерелом привернення уваги нових покупців.

Системи навігації для офісних і торгових центрів

Карта-схема офісного або бізнес-центру як правило, розташовується біля входу або ресепшн, щоб відвідувач, який зайшов у будівлю, зміг відразу ж визначити потрібний напрямок, поверх або офіс.

Дуже актуальна система внутрішніх покажчиків і табличок у лікарнях, ВНЗ, готелях, державних структурах, де важливо чітко вказувати необхідні відвідувачу поверхи і кабінети, життєво необхідним місцем для розміщення навігаційних табличок є аеропорти і вокзали.

Розробка системи навігації включає в себе аналіз потоків відвідувачів у приміщенні, визначення місць розміщення покажчиків, розробку дизайну зовнішнього вигляду, за необхідності розробку або використання системи піктограм та умовних позначень.

Виготовлення навігаційних табличок

Саме виготовлення навігаційних табличок, інтер’єрних покажчиків і стендів може виконуватися із застосуванням різних матеріалів і технологій інтер’єрної реклами.

Це можуть бути :

  • світлові та несвітові конструкції;
  • настінні стенди, таблички, підвісні та окремі покажчики
  • лайтбокси;
  • об’ємні літери;
  • спеціальні рекламні профілі;
  • акрилайти;
  •  тощо.

При виготовленні такого виду рекламної продукції враховується фірмовий стиль компанії, дизайн інтер’єру, розмір і кількість інформації, бюджет і характер самого приміщення.

Ми розробляємо дизайн, виготовляємо і монтуємо системи навігації в торгових центрах, супермаркетах, медичних і навчальних закладах, офісах. Наші менеджери проконсультують Вас за матеріалами і технологіями, виїдуть на місце і зорієнтуються в ситуації, порадять оптимальний спосіб виготовлення і монтажу.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання