Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Зовнішнє рекламне оформлення магазину «Сирне королівство».

Вивіска виготовлялася згідно брендбука, наданого клієнтом і є об’ємними світловими літерами з подвійним підсвічуванням на дерев’яному фризі.

На лицьову частину літер ми використали жовтий акрил Polycryl Cast 3мм, який має гарну глянцеву поверхню вдень і забезпечує відмінну яскравість свічення в нічний час доби. Бічні та задні стінки букв – за традицією виконані із спіненого пластику ПВХ товщиною 3 мм, обклеєного жовтою глянсовою плівкою ТМ Ritrama серії L100. Для внутрішнього підсвічування використані білі світлодіодні модулі ELF, які змонтовані на задню стінку літер з обох боків та забезпечують як внутрішнє, так і контражурне підсвічування. Задня стінка трохи «утоплена» всередину літери, щоб збоку вивіски не було видно джерела світла. Усі світлові елементи закріплені на відносі 4 см від дерев’яного фризу за допомогою алюмінієвої трубки завтовшки 6 мм.

У зв’язку з тим, що великий потік пішоходів та автомобілів проходить паралельно фасаду будівлі, для привернення додаткової уваги було виготовлено та змонтовано круглий консольний лайтбокс.

Габаритні розміри вивіски – 7,2 х0, 8м.

Замовнику надано гарантію на світлотехніку та цілісність конструкції 3 роки.

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Сирне королівство, магазин
21.03.2017г.

Сподобалася робота?