Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Вічні календарі з Вашим логотипом

Вічний календар з логотипом – дорогий корпоративний подарунок, тому до його розробки і виготовлення ми підходимо з особливою скрупульозністю.

За роки роботи ми виробили кілька успішних моделей календарів, які мають прекрасний зовнішній вигляд і стануть справжньою окрасою будь-якого будинку або офісу. Вони дуже функціональні і прості у використанні, не принесуть незручності Вашим клієнтам або партнерам.

Матеріали дерево і фанера для виготовлення вічних календарів обрані не дарма, адже вони несуть в собі силу, природу і естетику, яка актуальна в будь-якому інтер’єрі будинку або офісу.

У нас Ви можете замовити настінні і настільні вічні календарі з :

  • фанери;
  • металу;
  • дерева.

Нам завжди цікаво розробити і виготовити нову модель, яка буде відповідати Вашим запитам і транслювати Ваші ідеї. Нанесення логотипу виконується методом лазерного або механічного гравіювання, залежно від виробу і структури поверхні.

Каталог фішок 2020

Принцип роботи вічних календарів

Принцип роботи настінних і настільних вічних календарів з фанери полягає в тому, що Ви саме можете комбінувати елементи календаря і виставляти дати, а сама його конструкція передбачає всі можливі варіанти, що робить календар умовно “вічним”. Хоча на практиці всьому рано чи пізно приходить кінець, навіть просто тому, що це набридає і хочеться чогось нового. Тому розробка дизайну, форми, матеріалів, збірки та фінішної обробки вічного календаря розраховане на те, що він буде служити якомога довше і не скоро набридне своєму власнику. Саме тому у вічному календарі з логотипом величезну роль відіграє зовнішній вигляд та естетика.

Для надання кращого зовнішнього вигляду і більш зручного використання, деякі ділянки вічного календаря з фанери обробляють морилкою, що дозволяє виділити певні зони і краще сприймати інформацію. Обов’язкова фінішна обробка календаря подвійним шаром лаку, щоб у майбутньому фанеру не “покрутило” і календарем можна було користуватися без зайвих зусиль.

Незважаючи на те, що є кілька шаблонів вічних календарів встановленої форми, можливо розробити індивідуальну форму основи саме під вашу компанію, використовуючи геометрію Вашого логотипу або символів, які близькі до Вашої діяльності. Щоб прорахувати вартість вічного календаря з логотипом, зверніться до наших фахівців, які з’ясують всі нюанси і проконсультують Вас за варіантами розмірів, тиражу, нанесення логотипу і остаточної вартості календаря.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання