Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Рекламні щити

Рекламні щити – давній і дієвий спосіб привернути увагу потенційних клієнтів. Виготовлення рекламних щитів у нашому агентстві – налагоджений процес, яким ми займаємося з 2003 року, за цей час ми виготовили безліч їх видів і конфігурації: рекламні щити з підсвічуванням і без, відокремлені та фасадні, односторонні і двосторонні, плоскі та з об’ємними елементами.

 

Сприйняття рекламного щита

Щоб Ваша реклама працювала на Вас і привертав увагу, потрібно врахувати чимало факторів:

  • гарне сприйняття щита (розміри, кут сприйняття, напрямок основного руху клієнтів, висота монтажу, та інші фактори)
  • наявність і щільність реклами навколо (які інші рекламні конструкції є навколо, які їх кольори та розміри, наявність підсвічування тощо)
  • тривалість контакту потенційного клієнта з Вашим рекламним щитом
  • кількість інформації на щиті (реклама повинна містити одне повідомлення і яскраву картинку, що доносить ідею. Якщо в один макет Ви намагаєтеся запхати весь свій асортимент, така інформація не сприймається)
  • дизайн (загальна стилістика макета, якість шрифтів і правильна верстка відіграють величезну роль у сприйнятті Вашої реклами)

Замовити рекламний щит просто, але зробити так, щоб він привертав увагу і приводив до Вас клієнтів – складніше. Глибина опрацювання Вашого технічного завдання на розробку дизайну та виготовлення щита, і аналіз вищенаведених факторів багато розкажуть Вам про професіоналізм виконавців.

Будь-яка компанія шукає нових покупців, використовуючи рекламні щити як основний інструмент привернення уваги і боротьби з конкурентами. Крім розміру, місця розміщення, наявності підсвічування, величезну роль у сприйнятті відіграє дизайн. Саме тому ми приділяємо розробці дизайну зовнішніх рекламних щитів особливе місце і ретельно з’ясовуємо особливості та відмінності, щоб вигідно їх показати в макеті, донести ідею до потенційних клієнтів простою і зрозумілою для них мовою, з чим у багатьох великі складності. Більшість рекламних щитів сприймаються для клієнтів як однотипні великі плями, з яких складно щось виділити і запам’ятати.

Звертаючись до нас за виготовленням рекламного щита, Ви отримаєте розуміння завдання, ретельний аналіз ситуації та компетентну консультацію щодо технології виробництва, правильного оформлення дизайну та донесення ідеї до Ваших покупців.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання