Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Для мережі «Ветдопомога» нашою компанією було виконано комплексне оформлення нової ветеринарної клініки, яке включає в себе фасадні вивіски, консольні лайтбокси та оформлення інтер’єру.

Проект вийшов досить складним з технічної точки зору в зв’язку з деякими вимогами, висунутими замовником і використанням комбінованого підсвічування з динамічними ефектами.

Оформлення фасаду включає в себе кілька рекламних конструкцій: односторонні світлові короби з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням, об’ємні букви з зовнішнім підсвічуванням світлодіодними пікселями, 2х сторонні лайтбокси «Royal Canin» і хрест с логотипом клініки. Внутрішнє рекламне оформлення реалізовано за допомогою лайтбоксів, об’ємних літер та навігаційних наклейок.

Всі об’ємні елементи виготовлені з використанням європейського спіненого пластику ПВХ товщиною 3 і 4 мм, а також литого молочного акрилу Polycryl CAST товщиною 3 мм, який володіє більшою яскравістю і найкращим ефектом світлорозсіювання, ніж екструдований акрил. Особові і торцеві частини обклеєні самоклеючою плівкою Ritrama.

Однією з вимог замовника було використання об’ємних літер на фасаді без будь-яких видимих «підкладок» і «фризів». Тому, щоб не «засмічувати» поверхню фасаду металевими каркасами, всі об’ємні букви (клініка, аптека, допомога) були змонтовані на прозорий акрил товщиною 3 мм, для розведення електрики був використаний кабель в прозорій силіконовій ізоляції, що в сукупності зробило усі додаткові конструкції для кріплення букв і підключення світлотехніки непомітними.

Для внутрішнього підсвічування всіх об’ємних елементів були використані світлодіодні модулі ELF Vivo III. Зовнішнє підсвічування букв було реалізовано з використанням кольорових світлодіодних елементів ELF Pixel діаметром 8 мм, які закріплені на лицьовій стінці букв в попередньо відфрезерованих отворах. Динамічне підсвічування вивіски забезпечує світлодіодний контролер ELF Dinamic, який за допомогою радіопульта дозволяє регулювати потужність, швидкість, черговість і різні сценарії динамічного підсвічування.

Загальні габаритні розміри вивіски 4,3х2м. Споживана потужність всіх світлових елементів 230 Вт.

Адреса розміщення реклами Суми, вул. Харківська, 9/1

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Ветдопомога, мережа клінік
09.07.2018г.

Сподобалася робота?