Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Погодження рекламних вивісок

Ми виготовляємо вивіски з 2003 року, і тільки останні кілька років питання погодження рекламних вивісок стоїть дуже гостро. Це реальна проблема для багатьох магазинів і офісів не тільки в центрі міста, але і на його околицях.

Якщо Ваша вивіска на фасаді будівлі не погоджена, у разі візиту до Вас чиновника з інспекції благоустрою, Вам виписується штраф – від 850 до 1700 грн. Також автоматично виписується постанова на примусовий демонтаж (після якого вивіска не підлягає відновленню)

Сьогодні неможливо обійтися без оформлення та узгодження вивіски з контролюючими органами. Цей процес займає час, причому навіть через невелику помилку результат всієї тривалої процедури може виявитися негативним, документи можуть повернути на доопрацювання, або взагалі відмовити в розміщенні реклами, якщо вона не відповідає законодавству або суперечить нормам благоустрою міста.

Ми допомагаємо нашим клієнтам погоджувати рекламу на фасадах, беручи на себе підготовку всієї документації та супроводжуючи процедуру узгодження від подачі заявки до отримання підписаних документів.

Чому погодження рекламних вивісок вигідно робити у нас:

  1. Терміни. Ми швидко отримуємо попереднє узгодження, і процедура отримання дозволу не гальмує процес виготовлення вивіски.
  2. гарантований результат. Ми знаємо правила розміщення вивісок, тому правильно готуємо всі документи, починаючи від дизайн-проекту і закінчуючи супровідними документами.
  3. Зекономлені нерви та час. Вам не потрібно буде збирати папери, проходити всі процедури і ходити по кабінетах, все це ми беремо на себе.
  4. Все в одному місці. Ми розробляємо дизайн, отримуємо погодження і виготовляємо вивіску. У підсумку Ви отримуєте готовий порожній продукт з усіма необхідними документами.

Ми надаємо два варіанти послуги з погодження вивіски:

  1. Ми розробляємо дизайн-проект і конструктивне рішення вивіски з урахуванням правил міста, створюємо і роздруковуємо документ, який називається “Паспорт вивіски”, і Ви проходите процедуру узгодження самостійно. Цей варіант підходить невеликим компаніям і підприємцям, у яких невеликий бюджет, а також є час, можливість і бажання проходити всі процедури і ходити по кабінетах чиновників.
  2. Ми створюємо дизайн, конструктив і паспорт на вивіску в м. Суми, допомагаємо зібрати всі необхідні документи, і проходимо всю процедуру оформлення та погодження рекламної вивіски за Вас, в результаті Ви отримуєте на руки підписаний головним архітектором міста Суми паспорт вивіски, який видається на 5 років. Цей варіант користується найбільшим попитом, адже кожен повинен займатися своєю справою, і ходити по кабінетах, супроводжувати процедуру рішень, займатися технічними та організаційними питаннями, відстоювати позиції, не володіючи ситуацією і не знаючи процедуру зсередини дуже важко.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання