Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Рекламне оформлення вітрин

Реклама на вітринах – вагомий інструмент впливу на людей, що проходять повз них, та гарний метод залучення цільової аудиторії у Вашому магазин або заклад. Тому брендування вітрин багато компаній використовують нарівні з виготовленням вивісок або зовнішнім оформленням фасадів.

Залежно від площі вітрини, а також від специфіки товарів або послуг існує маса способів, як оформити скляну вітрину, із застосуванням рекламних матеріалів, використанням безпосередньо Вашої продукції, з 3Д ефектами або динамікою. Багато залежить від розробленого дизайну вітрини магазину і концепції оформлення, яка впливає на вибір матеріалів і технологи виготовлення елементів для вітрини.

Способи виготовлення реклами на вітринах

  1. Широкоформатний друк. Виконується на самоклеючій плівці фотографічної якості (1440 pdi), адже інформація на вітрині сприймається з близька. Потім плівка із зображенням клеїться на поверхню вітринного скла. Якщо у Вас велика скляна вітрина, Вам не уникнути швів, які будуть розташовані на відстані 1-1,5 метра, в залежності від ширини рулону плівки
  2. Друк на перфорованій плівці. Основна відмінність цієї плівки від звичайної – це дрібні дірочки, які пропускають світло, тому при обклейці вітрини перфорованою плівкою, на відміну від звичайної, світло буде проникати всередину приміщення магазину. Єдиний мінус даного методу оклейки вітрин – коли у вечірній час доби всередині приміщення ввімкнене світло, рекламне зображення на перфорованій плівці не буде сприйматися з вулиці.
  3. Брендування вітрин методом аплікації зображення з кольорових самоклеючих плівок. Цей метод популярний при неповній заклейці вітрин плівкою, і має свої переваги, такі як менше вицвітання плівки та більший огляд приміщення самого магазину або закладу. Мінусом цього методу є неможливість втілити в життя фотографії. Лише векторні зображення з чіткими краями та кольорами без градієнтних заливок (плавний перехід відтінку кольору в інший)
  4. Об ‘ємні літери або фігури всередині вітрин магазинів привертають додаткову увагу. Наприклад, збільшені копії Вашого товару або мотивуючі написи. Для рекламного оформлення вітрин таким методом використовуються різні матеріали: пластик ПВХ, дерево, кольорові та молочні акрили, нержавіюча сталь, тощо. Використання внутрішнього підсвічування об ‘ємних елементів посилює рекламний ефект і привертає до дизайну вітрин більше увагу у вечірній час доби.
  5. Фреймлайти – це тонкі (практично плоскі) світлові короби з можливістю заміни рекламних плакатів, які дуже популярні в рекламному оформленні вітрин банків, салоном мобільного зв’язку, магазинів електроніки та побутової техніки. Фреймлайти використовуються стандартних розмірів під формати поліграфії А1, А2, А3. Можливе виготовлення фреймлайту будь-яких розмірів під Ваші індивідуальні потреби.

Брендування вітрин

Якщо Вам необхідно виконати брендування вітрин, наші фахівці проконсультують Вас, за необхідності виїдуть до Вас та зорієнтуються в ситуації на місці, щоб порадити варіанти дизайну вітрини, а також підберуть необхідні матеріали і технології для її оформлення. Наша мета – щоб Ваша вітрина виділялася, була помітною та привертала увагу Ваших клієнтів.

Давайте обговоримо ваші задачi

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу.
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів.
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання