Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Оформили другий магазин мережі «Сирне королівство», зовнішнє рекламне оформлення якого було так само доручено нашій компанії.

Вивіска виготовлялася згідно брендбуку, наданого клієнтом і являє собою об’ємні світлові букви з подвійним підсвічуванням на дерев’яному фризі.

На лицьову частину букв ми використали жовтий акрил Polycryl Cast 3мм, який має гарну глянцеву поверхню днем ​​і забезпечує відмінну яскравість світіння в нічний час доби. Бічні і задні стінки букв – за традицією виконані зі спіненого пластику ПВХ товщиною 3 мм, обклеєного жовтою глянсовою плівкою ТМ Ritrama серії L100. Для внутрішнього підсвічування використані білі світлодіодні модулі ELF, які змонтовані на задню стінку букв по обидва боки і забезпечують як внутрішнє, так і контражурне підсвічування. Задня стінка трохи «втоплена» всередину літери, щоб збоку вивіски не було видно джерела світла. Всі світлові елементи закріплені на віднесенні 4 см від дерев’яного фриза за допомогою алюмінієвої трубки товщиною 6 мм.

У зв’язку з тим, що великий потік пішоходів і автомобілів проходить паралельно фасаду будівлі, для залучення додаткової уваги був виготовлений і змонтований круглий консольний лайтбокс.

Замовнику надано гарантія на світлотехніку і цілісність конструкції 3 роки.

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Сирне королівство, магазин
06.07.2017г.

Сподобалася робота?