Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Живі вивіски (вивіски з паєток)

У щоденно наростаючому інформаційному шумі важливо дивувати своїх клієнтів і привертати більше уваги, використовуючи нестандартні рішення в зовнішній рекламі. Одне з таких – незвичайні живі вивіски, які створюють унікальний ефект за допомогою пайєток, закріплених на лицьовій поверхні основи. Основна перевага живих вивісок – це динамічна основа, яка починає рухатись при найменшому подиху вітру. Як і багато рекламних конструкцій, рекламу з пайєтками часто комбінують з іншими рекламними технологіями – плоскими літерами, світловими об’ємними елементами, контражурним підсвічуванням тощо.

Технологія виробництва живих вивісок з пайєток

Фактично живі вивіски являють собою рекламне панно, що складається з безлічі круглих або квадратних пайєток, закріплених на площині основи. Рекламні написи або зображення виготовляються як з самих паєток, які виділяються потрібним кольором або ж закріплюються на окремих виносних елементах, так і з використанням стандартних об’ємних або плоских літер, обладнаних внутрішнім або контражурним підсвічуванням.

Характерною відмінністю цих незвичайних вивісок є той факт, що чим більша площа вивіски, тим помітніше рух паєток і візуально яскравіше виглядає “живий” ефект при найменшому подиху вітру.

Самі пайєтки поставляються в квадратних сегментах з гнучкого пластику розміром 300х300мм, які надалі кріпляться на основу вивіски і за необхідності вирізаються і підрізаються для надання необхідної форми.

Палітра кольорів живих вивісок налічує понад 15 відтінків, що дозволяє виконати вивіску відповідно до Ваших побажань та фірмового стилю.

Живі вивіски з пайєток відмінно підходять для:

  • салонів, студій, центрів у сфері індустрії краси;
  • ресторанів, кафе, нічних клубів;
  • магазинів косметики і засобів догляду за тілом;
  • фотостудій;
  • оформлення фотозон та прес-волів;
  • бутиків одягу;
  • магазинів подарунків і компаній з організації свят.

Також живі вивіски застосовуються в багатьох інших сферах бізнесу, де важливо привернути увагу клієнта, якого вже важко чимось здивувати.

Рекламу з пайєтками можна зустріти в інтер’єрі: у вигляді фотозон салонів краси, на декораціях різних шоу і телевізійних програм, під світлом фотокамер на презентаціях і фестивалях – там, де необхідно бути в центрі уваги. Для того, щоб в інтер’єрі пайєтки створювали живий ефект так, як на вулиці, необхідно додатково встановлювати джерела подачі повітря під тиском: вентилятори, повітряні гармати, тощо.

Якщо Вашій компанії або магазину необхідна жива вивіска, зв’яжіться з нашими фахівцями, які за необхідності виїдуть на місце та зроблять заміри, продемонструють Вам зразки, проконсультують по конфігурації та прорахують вартість.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання