Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Для медичного центру «Еледія» наша компанія провела комплекс робіт.

При створенні концепції і технічного опрацювання деталей основний упор був зроблений на елегантність, і естетичність рекламної конструкції. Вивіска повинна відповідати вже сформованому іміджу медичного центру.

Після розгляду всіх можливих технологій виробництва та переговорів із замовником було прийнято рішення виконати вивіску у вигляді тонкого композитного короба (товщиною 100мм) з інкрустацією товстостінного 20мм акрилу в лицьову поверхню. Особливість методу інкрустації полягає в тому, що букви з прозорого акрилового скла фрезеруються з невеликою технологічною сходинкою, за допомогою якої вони надалі закріплюються в прорізаних під них отворах на лицьовій частині композитного короба. У цьому випадку світло проходить не тільки через лицьову поверхню акрилу, а й через видимі торці букв, створюючи своєрідний ореол (див. Фото), що надає всій конструкції елегантний і солідний зовнішній вигляд, і в той же час мінімізує скупчення пилу і бруду на лицьовій поверхні, дозволяючи легко доглядати за вивіскою та утримувати її в чистоті.

Для внутрішнього підсвічування вивіски була використана світлодіодна стрічка 120 LED 3528, яскравістю світіння 8 люменів. Світлодіодна стрічка і блоки живлення герметичні, c рівнем захисту від вологи IP67. Внутрішній подвійний силовий каркас виконаний з алюмінієвого профілю 25х25х1,5мм методом аргонно-дугового зварювання. Габаритні розміри вивіски 5,3х1,3м.

Дивіться також комплексне оформлення інтер’єру для Еледія:

Перший поверх

Другий поверх

Сувенірна продукція

Адреса розміщення медичного центру: м. Суми, вул. Данила Галицького 39

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Відгук клієнта

РГ «Регион» – это:
1. Качество.
2. Современный подход.
3. Уважение клиента.
4. 100 % отдача клиенту.
5. Искренность.
РГ «Регион» вызывает доверие и желание сотрудничать, это не просто рекламное агентство и подрядчик, а член команды проекта.
Желаю процветания компании!

Приходько Валентина, PR менеджер
Еледія, медичний центр

Сподобалася робота?