Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Фасадні вивіски

Ми займаємося виготовленням фасадних вивісок з 2003 року, за цей час виготовили кілька сотень проектів і випробували величезну безліч технологій їх виробництва. Фасадні вивіски бувають різних типів та конфігурацій, їх виробництво насамперед починається з розробки дизайну і конструктивного рішення. Кваліфікація дизайнера, і найголовніше – його знайомство з виробництвом рекламних конструкцій відіграють ключову роль у тому, чи буде Ваша фасадна вивіска відповідати красивому проекту.

Ми часто стикаємося з ситуацією, коли до нас приносять готові проекти дизайну вивісок на фасаді, які неможливо втілити в життя через особливості та габарити матеріалів, можливостей їх обробки, а також їхнього складання вручну. Якщо Ви хочете, щоб Ваші ідеї втілилися в життя без спотворень, звертайтеся до наших фахівців, вони підберуть відповідне конструктивне рішення, яке легко втілити в життя з точністю до сантиметру.

Види фасадних вивісок

Вивіски на фасаді будівель можна розділити на багато категорій, які часто комбінуються при виробництві. Ми розглянемо основні та найбільш поширені їхні види.

  • Плоска вивіска на фасаді будівлі.

Бюджетний варіант для компаній, які починають свою діяльність або для яких зовнішній вигляд вивіски не дуже важливий. Найчастіше такі вивіски служать навігаційними покажчиками. Для основи плоских конструкцій використовуються пластик ПВХ (при невеликих розмірах), композитні матеріали Ecobond, Aluprom, та інші. Вивіска може бути закріплена безпосередньо на фасаді будівлі або ж мати металевий каркас. Рекламне зображення наноситься широкоформатним друком на плівці або ж у вигляді аплікації, вирізаної на плоттері з кольорової самоклеючої плівки.

  • Вивіска фасадна з об’ємними елементами

Здебільшого об’ємні елементи розміщуються на основному фризі, який має внутрішній металевий каркас з профільної труби. Якщо реклама світлова, вся комутація проводки та блоки живлення маскуються всередині фриза-основи. Доволі часто об’ємні літери або елементи закріплені безпосередньо на фасаді будівлі, що виглядає більш ефектно, проте не завжди практично. Наприклад, для фасадних вивісок необхідно з’єднувати всі елементи в один електричний ланцюг, внаслідок чого еклектичні дроти на фасаді будуть виглядати неакуратно.

  •  Фасадна вивіска з інкрустацією акрилу

Інкрустація акрилу виконується для світлових фасадних вивісок і приваблива своєю акуратністю та особливим світловим ефектом, який виходить при засвіченні торців прозорого акрилу. Також такий тип фасадних вивісок використовується для складних шрифтів, де не виходить зробити об’ємні літери, проте підсвічування вкрай важливе. Такі вивіски являють собою об’ємну рекламу з композитного матеріалу, в якому виконана наскрізне фрезерування необхідного шрифту і такі ж елементи з прозорого акрилу вставлені у відповідні отвори в композиті. Всередині короба знаходиться металевий каркас, змонтовані світлодіоди і блок живлення.

  • Вивіски на фасаді у вигляді лайтбоксу

Відносно бюджетний варіант виконання світлової фасадної вивіски, який являє собою прямокутну або фігурну рекламну конструкцію, із засвіченою лицьовою площиною. Лайтбокси можуть бути виконані з різних матеріалів, для лицьової панелі використовують молочний акрил товщиною 3, 4 мм, а також молочний полікарбонат, який застосовують у вивісках великих розмірів або як найбільш бюджетний варіант лицьової панелі короба. Найчастіше лайтбокси виконані з використанням внутрішнього металевого каркасу та підсвічуються світлодіодами. Товщина боксу залежить від його розмірів і використовуваних світлодіодів і коливається від 80 до 150 мм.

Якщо Вам необхідно виготовлення фасадної вивіски, зв’яжіться з нашими фахівцями і вони підберуть відповідну конфігурацію залежно від завдань, бюджету, дизайну та ефекту, який Ви хочете бачити в результаті.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо задачі
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, опрацьовуємо тех. завдання, оцінюємо попередні терміни.
Виїжджаємо на об'єкт
Виїжджаємо на об'єкт, виробляємо заміри і фотозйомку, оцінюємо специфіку монтажу
Робимо попередню оцінку
Зорієнтуємо Вас за вартістю і технологією виготовлення, а також використовуваним матеріалом.
Розробляємо дизайн
При необхідності укладаємо договір, Ви вносите передплату за дизайн, ми розробляємо макет об'єкта зовнішньої реклами, стверджуємо його з Вами.
Даємо точну оцінку вартості та термінів
За затвердженим макетом робимо точний кошторис з переліком матеріалів і робіт, визначаємо терміни виробництва.
Виробляємо вивіску
Ви вносите передплату за виготовлення вивіски, ми комплектуємо вивіску матеріалами, варимо каркаси, виготовляємо об'ємні букви, клеїмо плівку, підключаємо світлотехніку, виконуємо інші роботи по виробництву.
Монтуємо вивіску
Виїжджаємо на об'єкт і виробляємо монтаж, підключаємо електрику, робимо фотозвіт.
Надаємо гарантію
Гарантія на цілісність наших об'єктів і роботу світлотехніки - від 3-х до 5 років.
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання