Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Рекламна сувенірна продукція

Сувенір – це знак уваги і поваги до того, кому Ви його даруєте

Щоб сувенірна продукція з логотипом виконувала свою головну функцію – постійно нагадувала про Вас, є кілька критеріїв, яким вона повинна відповідати:

  • практичність;
  • естетичність;
  • оригінальність.

Сувенір повинен відображати ідею Вашого бізнесу і показувати Ваше ставлення. Коли вдається поєднати всі ці фактори, тоді Ви отримаєте максимальний ефект, і Вас дійсно запам’ятають.

У гонитві за клієнтом і використанні будь-яких засобів для залучення і збереження лояльності, вибір виготовлення сувенірної продукції багатьма компаніями поставлений на автомат і перетворився на щорічне дарування шаблонних ручок, щоденників і стандартних офісних чашок. Тому всі подарунки зливаються в одну сіру масу і в кращому випадку пиляться в шафах.

У нас інший підхід: ми підберемо рекламну сувенірну продукцію саме для Вашої компанії або заходу, зробимо так, щоб сувенір викликав потрібну емоцію, дивував, показував Ваше ставлення і  транслював ідею! Тільки тоді він буде працювати на Вас!

Рекламна сувенірна продукція володіє трьома основними перевагами:

Якщо Ви зацікавлені у зміцненні Вашого іміджу, при кожному зручному випадку Ви повинні ненав’язливо нагадувати про себе. Сувенірна продукція з логотипом – один з відмінних способів підкреслити значимість того, кому Ви її даруєте і закріпити гарне враження про Вашу компанію. Тому сувеніри залишаються найбільш ненав’язливою формою рекламного повідомлення, яке надає тривалий ефект

  • Якісним і практичним сувенірів будуть користуватися, його не покладуть у шафу або на полицю. Зручною ручкою будуть із задоволенням писати, стильну чашку поставлять на стіл, практичний щоденник не будуть випускати з рук. Ваш логотип буде довгий час впливати на людину і її оточення, що економічно вигідно: Ви замовляєте сувенірну продукцію один раз, а вона впливає на клієнта постійно, коли він робить записи, п ‘є чай або відкриває щоденник!

  • Брендований сувенір – індивідуальний продукт, він вручається безпосередньо Вашому клієнту або партнеру, що підкреслює його цінність для Вас, тим самим сприяє зміцненню відносин.

  • Сувенір – це рекламний продукт, він впливає на оточення людини, якій Ви його подарували. Щоб Ваша сувенірна продукція з логотипом була помітною, людині достатньо надіти фірмову футболку, скористатися візитницею або парасолем, прикурити від запальнички, зробити позначку в блокноті ручкою… Людина буде використовувати якісний брендований сувенір у повсякденному житті не менше року, тим самим просуваючи Вашу компанію своєму оточенню!

Наша компанія займається виготовленням і поставками сувенірної продукції з логотипом. У нас Ви можете замовити сувеніри будь-якого рівня і бюджету, від масових зразків до престижних VIP-виробів. Ми розробляємо дизайн унікальних сувенірів саме для Вашого бізнесу і працюємо з провідними виробниками та імпортерами сувенірної продукції України.

Давайте обговоримо ваші задачі

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість.

Етапи роботи

Визначаємо завдання
Спільно з Вами визначаємо цілі і завдання, попередньо оцінюємо терміни і бюджет
Підбираємо продукцію
Підбираємо сувенірну продукцію під Ваші задачі, надаємо комерційну пропозицію
Погоджуємо параметри замовлення
Розробляємо дизайн, стверджуємо з Вами остаточний тираж і види продукції, узгоджуємо терміни
Виробляємо продукцію
Отримуємо від Вас передоплату, виробляємо або замовляємо сувенірну продукцію, наносимо логотип
Ви отримуєте сувеніри
Передаємо Вам Ваші готові сувеніри з логотипом
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання