Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Для автосалону «Артмотор» виникла необхідність в обладнанні для продажу дитячих крісел, виробництво якого доручили нашій компанії.

Основними побажаннями замовника, що пред’являються до цієї конструкції, були акуратність і надійність. Тому при виготовленні основної конструкції стенда ми використовували композитний матеріал Ecobond, закріплений на несучій силовому каркасі з профільної труби 20х40х2мм. Щоб уникнути видимих кріплень на лицьовій і торцевій частині стенду, з внутрішньої частини композиту ми зробили 2 лінії фрезерування під загин, які дозволили обійти композит навколо профілю 20х40 і закріпити його з тильного боку конструкції. Поверх композиту з тильного боку приклеєний лист пластику ПВХ 5 мм, обклеєний матовою білою плівкою, який повністю приховав всі видимі сліди кріплень. Ця ж технологія була використана при виготовленні горизонтальної основи конструкції, що також дозволило уникнути будь-яких кріплень на видимих частинах стенду. Рекламне зображення на основі виконано широкоформатним друком на матовому плівці з роздільною здатністю 1440 dpi.

Якщо говорити від 3х тумбах, на яких розташовуються самі автокрісла, вони виготовлені з білого меблевого ДСП товщиною 16 мм і обклеєні матовою самоклеючою плівкою. Щоб закріпити тумби на своїх місцях і приховати кріплення, на горизонтальній основі стенду були зроблені спеціальні опори з пластика ПВХ, на які вони надійно надягають і фіксуються.

На вимогу замовника стенд можна розібрати, щоб його легко було демонтувати і перевезти в разі потреби.

Габаритні розміри конструкції 1650х2300мм

Сподобалося? Телефонуйте: (050) 800-7747, (067)800-7747

Відгук клієнта

Тойота центр Сумы «Артмотор» и я лично хотим поблагодарить Вас за безупречно выполненную работу. Во всем ощущается профессионализм и высокое качество и, что немаловажно, за умеренную цену. Мы очень надеемся на дальнейшее плодотворное сотрудничество.

Левченко Марина Юрьевна, Маркетолог
Toyota центр Суми Артмотор

Сподобалася робота?