Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

В рамках комплексного оформлення стоматології «Astra Dent» на додаток до зовнішньої вивіски були виготовлені і змонтовані два плоских інтер’єрних логотипу з молочного глянцевого акрилу.

Основна складність даного проекту, як і багатьох інтер’єрних проектів – мініатюрні розміри, які встановлюють додаткові вимоги до ювелірного виготовлення та монтажу рекламних конструкцій.

Для створення додаткового обсягу деякі елементи логотипів змонтовані на віднесенні від стіни на тримачах, виточених з прозорого акрилу.

Логотип на ресепшені обладнаний контурним контражурним підсвічуванням і торцевими бортиками глибиною 10мм, які приховують проводку і джерело світла при погляді на логотип збоку.

Для м’якого розсіювання світла верхня частина логотипу змонтована на акуратних алюмінієвих трубках діаметром 5 мм, і закріплена на стіну за допомогою дюбелів через лицьову частину конструкцій.

З метою маскування кріплень виготовлений дублікат лицьової стінки, закріплений поверх конструкції на листовому 2-х сторонньому скотчі.

Сподобалося? Прорахувати інтер’єрний логотип!

Сподобалася робота?