Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

У зв’язку з розширенням клініки «Еледія» і введенням в експлуатацію 2го поверху нашій компанії була поставлена задача оформити інтер’єр відповідно до розробленого проекту.

Для реалізації задумів дизайнера і посилення зорового сприйняття були підібрані різні матеріали: композитні панелі з ефектом «металік» і «дряпає срібло», прозорі і молочні акрили, кольорові плівки.

Повнокольорові зображення були виконані методами інтер’єрного сольвентного і прямого  УФ друку. Матеріали були оброблені лазером і фрезером, багато «підгонки» проводилися вручну.

Для контражурного і внутрішнього підсвічування інкрустованих в композит елементів була використана світлодіодна стрічка 120LED.

На вимогу замовника всі елементи виконані з мінімальними товщинами і проміжками.

Глибина світлових панелей складає 10 мм і для їх монтажу були виточені під замовлення декоративні тримачі з полірованої нержавіючої сталі. А композитні панелі на всю висоту кабінетів кріпилися на стіну за допомогою спеціальних клеїв.

В рамках проекту було оформлено 10 кабінетів, в холі змонтовано 24 навісних панелі з підсвічуванням, навігаційні вказівники і кабінетні таблички, настінна композиція.

Дивіться також інші роботи для Еледія:

Фасадна вивіска

 

Інтер’єрні логотипи на основі їх дерева

 

Адреса розміщення реклами: м Суми, вул. Д.Галицького, 39

Сподобалося? Прорахувати інтер’єрний логотип!

Відгук клієнта

РГ «Регион» – это:
1. Качество.
2. Современный подход.
3. Уважение клиента.
4. 100 % отдача клиенту.
5. Искренность.
РГ «Регион» вызывает доверие и желание сотрудничать, это не просто рекламное агентство и подрядчик, а член команды проекта.
Желаю процветания компании!

Приходько Валентина, PR менеджер
Еледія, медичний центр

Сподобалася робота?