Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Чим менше і акуратніше світлові рекламні конструкції, тим складніше їх виготовити, і в реалізації деяких проектів доводиться винаходити всілякі способи кріплень і виконувати роботи з ювелірною точністю.

Яскравим тому прикладом стала робота з виготовлення інтер’єрного логотипу для компанії «Автомагістраль Південь» г. Одесса, висота напису якого всього 65 мм, а глибина світлових елементів – 10 мм. Основною складністю, з якою ми зіткнулися в виготовленні цього проекту стало підсвічування, яке необхідно було змонтувати всередині логотипу і зробити непомітним, а також домогтися рівномірного і плавного світіння верхнього елементу конструкції.

Підкладка логотипу вирізана з прозорого акрилу товщиною 10 мм методом механічного фрезерування, завдяки якому вийшов матовий торець, плавно розсіюючий світло. Верхня частина логотипу виконана з харчової полірованої нержавкі товщиною 1,5 мм, змонтованої на акрил за допомогою листового 2-х стороннього скотча. Внутрішня підсвітка знака виконана з світлодіодної стрічки, що засвічує торець акрилу, яка розташована по внутрішньому периметру конструкції і вмонтована в спеціальні пази, зроблені всередині акрилу під шаром металу.

Вся конструкція закріплена на аркуші ДСП за допомогою 2-х стороннього листового скотча виробництва компанії 3М. У тильній частині ДСП під логотипом вирізані пази для доступу до світлотехніки і її сервісного обслуговування.

Габаритні розміри конструкції 1000х90мм

Сподобалося? Прорахувати інтер’єрний логотип!

ТОВ «Автомагістраль Південь»

Сподобалася робота?