Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

Для нового магазину мережі «Віват канцелярія», що відкрився у ТРЦ «Лавіна», необхідно було зробити презентабельну вивіску, що відповідає рівню торгового центру та іміджу магазину.

При створенні дизайну та технічному опрацюванню деталей, у цій ситуації було дуже важливо вибрати відповідні матеріали та технології їх обробки, які будуть оптимальними для даного проекту і дозволять піднести вивіску з найкращого її боку.

Після тривалих переговорів із клієнтом та детального розгляду різних технологій, було прийнято рішення зробити інкрустацію товстостінного 20-міліметрового акрилу в лицьову поверхню композитного матеріалу.

Особливість цього методу полягає в тому, що літери з прозорого акрилового скла фрезеруються з невеликою технологічною сходинкою (це видно на фото). За допомогою цієї сходинки літери надалі закріплюються в прорізаних для них отворах на лицьовій частині композитного фризу, обладнаного внутрішнім підсвічуванням люмінесцентними лампами. В цьому випадку світло проходить не тільки через лицьову поверхню акрилу, але і через видимі торці, що надає всій конструкції привабливий зовнішній вигляд.

Зелений колір акрилу надає плівка, що розсіює світло, поклеєна з тильного боку букв.

Несвітовий напис «мережа магазинів» вирізаний лазером із чорного акрилу 3мм та приклеєний на лицьову поверхню фризу.

Для полегшення загальної ваги конструкції та навантаження на елементи кріплення, внутрішній силовий каркас змонтований з алюмінієвої профільної труби 25х25мм.

Габаритні розміри вивіски 9х0, 5м

Адреса розміщення реклами: м.Суми, пр.М.Лушпи, 4/1 (ТРЦ Лавіна), 2-й поверх

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Віват канцелярія, мережа магазинів

Відгук клієнта

Зачастую успех работы с тем или иным рекламным агентством зависит от нескольких основных показателей: качество, цена, сроки. Искренне считаю, что выбор агентства в г.Сумы был абсолютно правильным и закономерным.
Производимая продукция – это оптимальное соотношение «цена-качество». Сотрудники агентства добросовестно выполняют свои обязанности, готовы подсказать и посоветовать более интересные пути решения тех или иных задач. Внимательны к заказчику и его потребностям. Заявленные сроки соблюдаются. В целом, сотрудничеством довольны, менять рекламное агентство не планируем))

Шеремета Наталия, Старший менеджер отдела маркетинга
Віват канцелярія, мережа магазинів

Сподобалася робота?