Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Детальніше про проект

У зв’язку зі зміною візуальної концепції теленовин і нової заставкою, у Сумській обласній державній телерадіокомпанії виникла необхідність ребрендингу телестудії.

Цей комплекс робіт був доручений нашій компанії. Основна складність даного проекту полягала, перш за все, в об’ємно-просторовому рішенні, при розробці якого необхідно було врахувати положення телекамер, середні і ближні ракурси, освітлення, перспективу, а також сприйняття кольорів через призму телекамер з урахуванням побажань особливостей студійної телезйомки.

Що стосується технічної сторони проекту, при оформленні телестудії були використані гіпсокартонні профільні системи, спінений пластик ПВХ 5мм і самоклеюча плівка з широкоформатним сольвентним друком. На прохання замовника об’ємні фігури «під срібло» по обидва боки панорами, можуть зсуватися в горизонтальній площині відносно задньої панелі з фоновим малюнком, що дозволяє регулювати їхнє становище в залежності від ракурсу, а також ближнього або дальнього плану телекамер.

В рамках проекту були проведені роботи по реставрації столу ведучого, який був приведений у відповідність із загальним колірним рішенням і обладнаний світлодіодним підсвічуванням.

Термін реалізації проекту – 5 робочих днів.

 

Сподобалася робота?