Рекламна група Регіон - ми робимо бізнес помітним силою рекламних технологій

Мобільні рекламні стенди

Мобільні стенди стали незмінним атрибутом участі у виставці, проведенні промо-акцій або презентацій. Неважливо, де ви перебуваєте: всередині виставкового залу або на вулиці: мобільне обладнання гідно представить Вашу організацію.

Мобільні рекламні стенди – це економічний і зручний вид виставкового обладнання, яке легко монтується і транспортується, а також легко зберігається. Для їх розбирання і складання не потрібно спеціальних навичок або інструментів, одна-дві людини збирають такі стенди за період від 5 хвилин до півгодини, в залежності від їх розмірів і складності.

Легкість заміни кольорових рекламних зображень дозволяє зробити кілька комплектів плакатів для різних обставин, тому в період часу між виставками мобільні стенди можливо використовувати в якості рекламно-інформаційних носіїв в офісах компаній, демонстраційних або торгових залах.

Мобільні стенди для виставок можна ефективно використовувати для проведення :

  • семінарів;
  • презентацій;
  • конференцій;
  • інших заходів.

А ергономічний дизайн не залишать непоміченими Вашу інформацію.

ОСНОВНІ ВИДИ МОБІЛЬНИХ РЕКЛАМНИХ СТЕНДІВ

БАНЕРНИЙ СТЕНД “ПАВУК” (X-Banner)

Банерні стенди – одна з найбільш економічних і поширених мобільних виставкових конструкцій, що поєднує в собі легкість і простоту монтажу. Виготовлення мобільних стендів “павук” (X-Banner) не становить особливих складнощів: каркас цих конструкцій виконано із сучасних легких пластиків і алюмінієвих сплавів, висота конструкцій коливається від 80 до 200 см. Повнокольорове полотно зазвичай виготовляють методом широкоформатного друку на банерній тканині щільністю 400-510г/м. Збирається стенд дуже швидко: необхідно вставити дуги і опору в центральний модуль з напрямними, натягнути рекламне полотно, закріпивши 4 люверси по краях полотна на дугах – і стенд готовий!

У комплект банерного стенду входить чохол з щільної тканини, який дозволяє легко транспортувати цю конструкцію в багажнику легкового авто або як ручну поклажу.

МОБІЛЬНИЙ СТЕНД Roll-up

Мобільні виставкові стенди Roll-up – дуже зручна і витончена виставкова конструкція, що поєднує в собі легкість, простоту і ергономічний дизайн. Виготовлення каркаса мобільних стендів Roll-up зазвичай виконується з сучасних легких пластиків і алюмінієвих сплавів. Повнокольорове зображення виготовляється методом широкоформатного друку, існують стенди з можливістю двосторонньої натяжки банерної тканини, можливо складати кілька стендів разом в одне зображення.

Roll-up складається з основи (металева касета), всередині якої закріплений роллерний механізм у вигляді натягнутої пружини, до якого кріпиться банер з повнокольоровим зображенням. Верхня частина банерного полотна кріпиться до алюмінієвої планки, за допомогою якої і розгортається мобільний рекламний стенд. Сама планка закріплюється за допомогою гачка на вертикальній стійці, за рахунок чого виходить стійкий виставковий стенд. Також Roll-up оснащений висувними ніжками, які надають стенду додаткову стійкість. Вся конструкція складається чохол з щільної тканини, туди ж поміщається алюмінієва стійка. Це дозволяє без зайвих зусиль перевозити ці мобільні рекламні стенди в багажнику легкового авто або в якості ручної поклажі.

МОБІЛЬНИЙ СТЕНД POP-UP (ДИСПЛЕЙ СИСТЕМА)

Мобільний виставковий стенд Pop-up – це обладнання для виставок бізнес-класу, один з найпопулярніших зонтичних мобільних стендів. Ця конструкція виглядає естетично і презентабельно, привертаючи погляд відвідувачів, адже пройти повз цю елегантну конструкцію практично неможливо, вона змушує зупинитися.

Унікальною особливістю Pop-up стендів є те, що вони є конструктором, за допомогою якого можливо організувати будь-який простір. При необхідності можливо об ‘єднати кілька Pop-up стендів, зробивши єдину конструкцію для виставки, і в результаті великого зображення, виходить нестандартний мобільний рекламний стенд для успішної презентації або рекламування продукції.

Основою мобільного Pop-up стенду є каркас з пустотілих алюмінієвих трубок, які скріплені компактними пластиковими вузлами і розкриваються швидку за типом звичайної парасолі, звідси і класифікація “зонтичний” стенд. Спеціальні ребра жорсткості з магнітною основою забезпечують належну форму конструкції в розкритому вигляді. На ці ж ребра жорсткості за допомогою магнітної стрічки кріпиться рекламне полотно, яке складається з декількох сегментів і легко згортається в рулон, забезпечуючи компактне зберігання і зручне транспортування цього мобільного стенду для виставок.

Мобільний виставковий стенд Pop-up може змонтувати одна людина протягом півгодини практично на будь-якому обмеженому просторі. Транспортування цього мобільного стенду для виставок не викликає жодних труднощів, оскільки вся його комплектація вкладається в тубус, який має компактні розміри і невелику вагу, тому його можна перевозити в багажнику легкового авто.

ПРОМО-СТІЙКИ І ПРОМОСТОЛИ

Мобільні промо-стійки і промостоли – це легкі та прості в збірці конструкції, без яких не обходиться жодна дегустація, презентація або промо-акція. Мобільний промостол – це компактна конструкція, яка збирається однією людиною за лічені хвилини. Нижня передня частина стійки призначена для розміщення рекламної інформації, яка може легко змінюватися в залежності від специфіки проведеного заходу. У багатьох промостолах передбачено верхню фризову панель, яка може бути, як прямокутною, так і фігурною. Вона кріпиться на вертикальних стійках та розташована досить високо, щоб логотип компанії або торгової марки було видно здалеку і він привертав додаткову увагу відвідувачів.

Промо-столи дуже зручні для розкладки дрібних товарів, пробників, прайс-листів, буклетів та інших рекламних матеріалів. Всередині передбачена полка для зберігання запасів такої продукції. Промостійки бувають різних форм та розмірів, з каркасом з пластику або алюмінію, стільницею з дерева, пластику або ДСП. З усього різноманіття форм і розмірів наші фахівці підберуть найбільш оптимальний варіант для Ваших потреб. У комплект промостолу входить сумка з тканини. За рахунок легкості конструкції, вона може транспортуватися однією людиною і легко перевозиться у багажнику легкового автомобіля.

БУКЛІТНИЦІ (БРОШУРНИЦІ)

Буклетниця – це компактна рекламна стійка, яка дуже зручна в презентації промо-продукції та рекламних матеріалів (прайсів, листівок, каталогів тощо). Цей вид мобільного рекламного стенду є найпростішим для презентації рекламних матеріалів у будь-яких умовах. Це може бути офіс, виставка або презентація. Наявність на заходах цих помічників, завдяки яким буде доступно представлено детальний опис Вашої продукції або послуг, дозволяє зробити обмін інформацією максимально доступним та відкритим.

Брошурниці мають малі габаритні розміри та укомплектовані невеликим кейсом, в який вони складаються та легко транспортуються.

Існує багато іншого мобільного виставкового обладнання. Наша компанія займається постачанням і виготовленням рекламних мобільних стендів будь-якого рівня і ступеня складності. Ми підберемо для Вас обладнання з урахуванням специфіки Вашого товару або проведеного заходу, а також фінансових можливостей. Консультації з підбору та наявності мобільного виставкового обладнання можна отримати у наших фахівців.

Давайте обговоримо ваші завдання

Ми запропонуємо оптимальний варіант рішення і прорахуємо вартість
Залишилися питання? Зв'яжіться з менеджером
Задати питання