Рекламная группа Регион - мы делаем бизнес заметным силой рекламных технологий

Подробнее о проекте

Оформили другий магазин мережі «Сирне королівство», зовнішнє рекламне оформлення якого було так само доручено нашій компанії.

Вивіска виготовлялася згідно брендбуку, наданого клієнтом і являє собою об’ємні світлові букви з контражурним підсвічуванням на дерев’яному фризі.

На лицьову частину букв ми використали жовтий акрил Polycryl Cast 3мм, який має гарну глянцеву поверхню днем ​​і забезпечує відмінну яскравість світіння в нічний час доби. Бічні і задні стінки букв – за традицією виконані зі спіненого пластику ПВХ товщиною 3 мм, обклеєного жовтою глянсовою плівкою ТМ Ritrama серії L100. Для внутрішнього підсвічування використані білі світлодіодні модулі ELF, які змонтовані на задню стінку букв по обидва боки і забезпечують як внутрішнє, так і контражурне підсвічування. Задня стінка трохи «втоплена» всередину літери, щоб збоку вивіски не було видно джерела світла. Всі світлові елементи закріплені на віднесенні 4 см від дерев’яного фриза за допомогою алюмінієвої трубки товщиною 6 мм.

У зв’язку з тим, що великий потік пішоходів і автомобілів проходить паралельно фасаду будівлі, для залучення додаткової уваги був виготовлений і змонтований круглий консольний лайтбокс.

Замовнику надано гарантія на світлотехніку і цілісність конструкції 3 роки.

Сподобалося? Прорахувати вивіску!

Сирне королівство, магазин
06.07.2017г.
Понравилась работа?